Skip to content

Piątek Wieczór z Partyrobics® 26 / 03 / 2021 @ 18:30 CET

Zachęceni rozgrzewającymi opiniami po pierwszej edycji imprezy Partyrobics® rozpoczynamy drugą rundę piątkowego szaleństwa! Łączyliście się z nami z Belgii, Polski, USA, Finlandii, Szwecji, Portugalii, Niemiec, Maroka, Rumunii i nie tylko. Z partnerami, rodzicami, dziećmi i przyjaciółmi. Uwielbiamy to! Zróbmy to jeszcze raz!

Tęsknisz za clubbingiem, za ludźmi, za ciałem odnajdującym wolność w muzyce?

26 marca (18.30-20.30) zapraszamy na Piątek Wieczór z Partyrobics® na Zoomie, czyli zajęcia online łączące taniec, fitness i energię weekendowej imprezy. Podnoszące tętno hity w połączeniu z krótkimi układami pozwolą wam poczuć się jak na koncercie czy dyskotece. Przetrwajmy tę ostatnią rundę pandemii dzięki dzikiemu tańcowi!

Partyrobics® to świetna zabawa, za którą stoi jednak głęboko przemyślana koncepcja. Stworzona przez Katarzynę Mortoń Body Expressive Method dąży do przywrócenia połączeń między ciałem, umysłem i emocjami. Układy tworzone w oparciu o 4 Energy Flows Theory uruchamiają wszystkie mięśnie tak, by wyzwolić energię emocji zablokowanych w ciele w postaci napięć i traum. Są powtarzane na kolejnych zajęciach, bo im lepiej je znasz, tym łatwiej zanurzysz się w muzyce i tańcu. Bo w Partyrobics® nie chodzi o perfekcję, wynik i robienie wrażenia na innych, ale o spontaniczność, endorfiny i autoekspresję.

Poczuj się dobrze w sobie, uśmiechnij się i dobrze się baw!

W co się ubrać?

Ubierz się na sportowo, w sexy sukienkę, sprane legginsy, czy w cokolwiek na co masz ochotę – najważniejsze, żebyś dobrze się w tym czuła. Pamiętaj tylko o sportowych butach, by uniknąć wypadków.

Sprzęt:

Chodzi o taniec i świetną muzykę, więc jeśli masz taką możliwość, podłącz swojego laptopa do systemu nagłaśniającego i telewizora.

Sprawdź, co cię czeka, na https://www.youtube.com/watch?v=NQLHdDFDneQ, zarejestruj się na bezpłatne zajęcia dla przedstawicielek mediów na www.partyrobics.com , zaproś rodzinę, przyjaciół… i daj się ponieść szaleństwu piątkowej nocy! Jeśli spodoba ci się sesja i wyjdziesz z niej radośniejsza i naładowana dobrą energią, może zechcesz opowiedzieć innym o Partyrobics®, naszej metodzie i stojącej za nią historii.